повреда

Пронајдени се 53 резултати на тема „повреда“
Познати

Семејството го крие далеку од очите на јавноста, но сите зборуваат за нејзината ќерка- Повредена миленичката на Колинда (ФОТО)

Ќерката на хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ нема да учествува на натпреварот по уметничко лизгање „Златна пируета“...
Фудбал

Ибрахимовиќ објави фотографија од коленото после операцијата: „Тие рекоа дека е готово, јас реков НЕ“ (ФОТО)

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ објави фотографија од неговото колено после операцијата која ја имаше минатата година. Да потсетиме,...