дубаи

Пронајдени се 23 резултати на тема „дубаи“
Познати

Поради неа ги остави сопругата и децата, но и со неа е крај: Најубавиот затвореник на светот повторно остана сам (ФОТО)

Богатата наследничка Клои Грин и „најубавиот криминалец на светот“ Џереми Микс се скараа на одморот во Дубаи, пишува британскиот таблоид...
Познати

Ова никој не го очекуваше: Јелена Карлеуша со една фотографија им ги затвори устите на сите и шпекулациите паднаа во вода (ФОТО)

Светот  на Јелена Карлеуша по секс скандалот речици и да и се распадна, таа на социјалните мрежи рече дека медиумите направиле линч...
Познати

По секс скандалот и настапите по долна облека, се огласи Душко Тошиќ- откри што прави целото ова време (ФОТО)

По секс скандалот кој излезе во јавноста минатиот месец, а се уште е актуелен во јавноста, медиумите речиси како да го следат секој чекор...
Познати

Откако ослабе ги истури градите на мегдан: Дара Бубамара во минијатурно бикини ги препоти фановите среде зимо (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара ужива на својот одмор во Дубаи, а на својот Инстаграм профил таа секојдневно објавува провокативни фотографии...
Познати

На неа останаа само џиновските гради- Дара Бубамара драстично ослабе, па облече минијатурни бикини среде Дубаи (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара откако се пофали дека ослабела 15 килограми на социјалните мрежи реши да го покаже своето секси тело. Пејачката...
Познати

Девојката на Роналдо во танга позираше пред базен: Фановите на фудбалерот веднаш посакаа да бидат на негово место (ФОТО)

Играчот на Јувентус Кристијано Роналдо овие ладни денови во Италија и Торино ги искористи во топлото Дубаи каде е во друштво на својата...
Познати

Инстаграм гори среде зима: Ќерката на Цеца објави фотографија од Дубаи во бикини кое не сакајќи и се лизна од горниот дел на телото (ФОТО)

Ќерката на Цеца овие денови заедно со најдобрата нејзина другарка уживаат во топлото Дубаи, а Анастасија веднаш се пофали на Инстаграм...
Познати

Поглед од милион долари: Лила се фотографираше во хотелска соба во Дубаи, а во преден план се најдоа нејзините гради

Познатата водителка Лила Филиповска овие денови е на заслужен одмор во Дубаи. Таа секојдневно ги чести фановите со фотографии од патувањето,...
Занимливости

Гола скокна од шести кат во Дубаи и преживеа: Преубавата манекенка конечно откри што ја натерало на овој драстичен потег (ФОТО)

Руската манекенка, 23 годишната Екатерина Стетсјук, која бегајќи од маж кој сакал да ја силува, скокнала од шести кат во хотел во Дубаи. Таа...
Познати

Славната пејачка се фотографираш мокра во костим за капење, а од нејзините брадавици ќе се препотите (ФОТО)

Славната пејачка Рита Ора која потекнува од Албанија овие денови е во Дубаи каде има закажано настапи во склоп на нејзината турнеа. Сексапилната...