центар

Пронајдени се 148 резултати на тема „центар“
Вести

СКОПЈАНИ ВНИМАВАЈТЕ – сообраќајна несреќа предизвика хаос среде центарот на градот, еве каде се случи верижниот судир (ФОТО)

Сообраќајна незгода на три возила се случи денеска во 13:50 часот на крстосницата на бул. „Крсте Мисриков со бул. „Кузман Јосифовски Питу“....