благоја милевски

Пронајдени се 83 резултати на тема „благоја милевски“
Фудбал

Пандев го замолчи Милевски по изгубениот меч против Бугарија – еве што му порача преку директна порака на Инстаграм (ФОТО

Доскорешниот капитен на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев преку социјалните својот Инстаграм му испрати порака...
Фудбал

Милевски пред дуелот со Бугарија: Да ја оставиме политиката на страна и да возвратиме со коректно и фер навивање

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Благоја Милевски, пред утрешниот натпревар со Бугарија, повика на фер навивање...