бенџамин нетанјаху

Пронајдени се 5 резултати на тема „бенџамин нетанјаху“
Познати

Израелскиот премиер не се додржа да не заигра- победничката на Евровизија се изненади од неговите танчерски способности (ВИДЕО)

Израелскиот премиер Бенџамин Натанјаху не можеше да и одолее на израелската победничка на Евровизија Нета Барзаилаи која и ја донесе...