автопат

Пронајдени се 117 резултати на тема „автопат“
Регион

ТЕПАЧКА НА АВТОПАТОТ ЗА ЦРНА ГОРА: Неколку лица излегоа од своите автомобили за да се пресметат физички (ВИДЕО)

Неколку момчиња синоќа се истепале на автопат во Црна Гора во близина на наплатната рампа кај Матешево. На социјалните мрежи беше објавена...
Вести

КАТАСТРОФАЛЕН БРОЈ НА СООБРАЌАЈКИ НА ОВА МЕСТО ЗА САМО 3 ГОДИНИ – бугарскиот Институт за безбедност обвини, државата не ја интересира!

Бугарските медиуми и експертската јавност овие денови по автобуската несреќа отворија многу прашања со кои се соочува земјата, особено...
Занимливости

Полицијата мислела дека ова е најлудата шега која може да постои: Пари испаднале од блиндирано возило среде автопат, па започнало грабањето

Пари кои испаднале од блиндирано комбе недалеку од Сан Диего предизвикале вистински хаос меѓу луѓето, тепачки и апсења. Видеата објавени...