алкохол

Пронајдени се 48 резултати на тема „алкохол“
Регион

Се отвораат внатрешните делови на угостителските објекти во Грција, на плажите од денеска дозволена музика и алкохол

Од денеска во Грција се отвораат внатрешните делови на кафулињата и угостителските објекти, како и рестораните што се во рамките на...
Регион

Умирањето од коронавирус во болница и не е така тешко: Луди Срби со музика и алкохол му пркосат на вирусот од кој се заболени (ХИТ ВИДЕО)

Србија веќе со денови презема сериозни мерки околу справувањето со коронавирусот во нивната земја. Од неодамна сите заразени пациенти...
Занимливости

Пијан Босанец против германски полицајци: Му ги одзела клучевите, тој ги нашол резервните и продолжил да вози

Ноќта помеѓу 1 и 2 февруари му била многу интересна на еден Босанец во Германија. Полицијата на Зигсдорф на автопатот А8 кон Салцбург,...
Познати

Популарниот актер уловен на аеродром во непрепознатливо издание – многумина сметаат дека повторно им подлегнал на пороците (ФОТО)

Нисон е уловен на аеродромот во ЊуЈорк, а многумина мислат дека повторно му се одал на алкохолот. Популарниот актер Лијам Нисон (67) скоро...