Познати има живот како од бајките

ЛЕПА БРЕНА ПОЗИРА НА ЛУКСУЗНАТА ЈАХТА – пејачката конечно откри како изгледа „вселенскиот брод“ вреден неколку милиони, ќе подзинете од глетката (ФОТО)

„Брена национале, се помлада и поубава, кралица“ – гласат некои од коментарите.

ЛЕПА БРЕНА ПОЗИРА НА ЛУКСУЗНАТА ЈАХТА – пејачката конечно откри како изгледа „вселенскиот брод“ вреден неколку милиони, ќе подзинете од глетката (ФОТО)

Лепа Брена на Инстаграм објави фотографии од јахтата што ја купи со сопругот Боба Живојиновиќ. Брена позираше на предниот дел од јахтата, а погледот е фантастичен.

Изгледа дека Боба и Брена веќе ја планираат пролетната пловидба.

Според српските медиуми јахтата е вредна неколку милиони евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Глетката им се допадна на фановите на Брена, а коментари испратија и Милица Тодоровиќ, Нина Бадриќ, Ана Бекута, а некои следбеници на Инстаграм забележаа дека Брена им пркоси на годините.

„Брена национале, се помлада и поубава, кралица“ – гласат некои од коментарите.

To top