јахта

Пронајдени се 58 резултати на тема „јахта“
Живот и стил

ВИДЕО: Сите ја сакале јахтата на рускиот олигарх вредна 100 милиони долари, но никој не можел да ја има – откриени детали за „мистеријата“

Државата Антигва и Барбуда официјално минатата седмица ја заплениле јахтата „Alfa Nero“ која повеќе од една година била закотвена на пристаништето...
Познати

Сандра Африка повеќе нема да ја има јахтата каде обожуваше да се сонча по танга – кога ќе дознаете од кого и била подарок ќе се онесвестите (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка ужива во својот луксуз и когаш не го криела тоа колку пари и бесни машини има на свое име. Таа е една од ретките...
Познати

Златан Ибрахимовиќ СЕ ОДМАРА НА ЈАХТА СО ГОЛЕМОТ ХИТ НА ЦЕЦА Туристите го гледаат со ентузијазам, а една работа изненади многумина

Фудбалерот Златан Ибрахимовиќ летува во Италија, а на неговата јахта, која е усидрена на Сардинија, како што пренесуваат изворите, постојано...
Познати

Целото тело и е премачкано со масло за сончање – тангата на Сандра Африка среде јахта не мирува, особено во оваа поза не очекуваше што ќе ја снајде

Пејачката Сандра Африка овие денови е во Црна Гора каде преку ден топлото време го користи да одмори, додека навечер прави незаборавни...