јахта

Пронајдени се 38 резултати на тема „јахта“
Познати

Објавени фотографии од луксузната јахта на Лепа Брена – за ваква дневна соба мечтае секој, особено спалната е сон на секој брачен пар

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ имаат своја јахта, која според пишувањето на медиумите чини околу...
Познати

Лепа Брена ја крена ногата на јахта, па го покажа затегнатото тело на 61 година – од глетката ќе се запрашате дали навистина е она (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена ги посети фановите со фотографија од својот задник. Имено, таа се соблече во костим за капење, а коментарите само...
Познати

На фановите им застана здивот од глетката: Лепа Брена позираше во бикини на прагот на седмата деценија, за вакво тело очајуваат многу жени

Пејачката Лепа Брена со години наназад се грижи за својот изглед што може да се забележи по нејзините фотографии на социјалните мрежи. Пејачката...
Познати

Северина нема проблем повторно да се качи на јахта – сепак за овој детаљ зборуваат сите, веднаш паѓа во очи (ФОТО)

Пејачката Северина објави фотографија на социјалните мрежи на која позираше во гламурозно издание. Таа уживаше на јахта, а многумина...
Познати

Нема да ви се верува каква јахта има Лепа Брена: Од оваа глетка има да ви се заврти во имот, пејачката го живее сонот на секој човек (ФОТО)

Најголемата балканска ѕвезда Лепа Брена (60) овие денови е во Црна Гора каде се одмара во својата луксузна јахта. Таа заедно со својот...
Познати

Го обиколи пола свет со својата јахта – Брена домот го замени со луксуз кој има пет спални соби, цела година не се одвојува од неа

Пејачката Лепа Брена овие денови е во Белград каде е вратена од Будва само да заврши некој работни ангажмани, па повторно да се врати...
Познати

Георгина среде јахта ја вклучи предната камера- од овој кадар на џиновските силикони ќе ви застане здивот (ВИДЕО)

Свршеницата на Кристијно Роналдо никако да престане да провоцира. Овој пат на милионските фанови на социјалните мрежи им го помати...
Познати

Фотографијата на Брена и Боба од јахта покрена лавина коментари: Сопругот на пејачката непрепознатлив и со рекорден број на килограми

Српската пејачка Лепа Брена заедно со сопругот Слободан Бобо Живојиновиќ (57) овие денови плови во Јадранското море, а читателите на...
Македонија

Хрватите со денови зјапаат во неа: Мегалуксузната јахта на Меџик Џонсон од 150 милиони долари остава без здив

Легендарниот американски кошаркар Меџик Џонсон моментално ужива на одмор во Хрватска. Петкратниот шампион на НБА пристигнал на хрватското...
Познати

Сопругот на Брена денеска слави роденден- кога ќе видите колку пари е јахтата на која се разбуди пејачката утрово ќе подзинете (ФОТО)

Поранешниот југословенски тенисер денеска го слави својот 57 роденден. Сопругот на пејачката Лепа Брена денеска во кругот на семејството...