Вести

НЕВРЕМЕ СО ГРАД УНИШТИ АВТОМОБИЛИ – на ова место во Скопје жителите со ќебиња ги покриваа автомобилите, но за џабе, уништени им се! (ВИДЕО)

НЕВРЕМЕ СО ГРАД УНИШТИ АВТОМОБИЛИ – на ова место во Скопје жителите со ќебиња ги покриваа автомобилите, но за џабе, уништени им се! (ВИДЕО)

Невреме проследено со пороен дожд и град попладнево уништи автомобили кај селото Блаце.

Видеото покажува дупки низ стаклата на два автомобили кои биле направени при силниот град кој паднал на ова место.

To top