мајка

Пронајдени се 172 резултати на тема „мајка“
Познати

Ќерката на Жељко сподели фотографија со нејзината мајка од минатото- фановите коментираа само еден единствен детаљ (ФОТО)

Наследничката на Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ се потсети на своето детство со што ги разнежни фановите на социјалните мрежи. Имено...
Познати

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста- ќе се исели од станот ако пејачката го направи ова

Александра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели...
Познати

Нејзините хитови ги знаат сите: Денеска почина нејзината мајка, претходно татко, а најтажна е приказната за удавената сестра (ФОТО)

Српската пејачка на која речиси сите и ги знаат хитовите денеска објави тажни вести дека починала нејзината мајка. Мајката на пејачката...
Познати

Тажни моменти во семејството на фудбалерот: Минатиот месец почина таткото на Георгина, а сега мајката на Роналдо се бори за својот живот

Откако почина таткото на Георгина Родригез, светската јавност ја потресе нова вест која ја објавија сите светски медиуми. Имено мајката...
Фудбал

Мајката на Роналдо во врска со обвиненијата за силување: „Таа сигурно не била во собата на мојот син само за да игра карти“

Мајката на Кристијано Роналдо, Долорес Авеиро, го одбрани својот син од обвиненијата за силување. Во САД во тек е полициска истрага,...
Познати

Ова е нејзиниот пеколен роденден: Цел свет зборува за секс скандалот на нејзината ќерка, а еве како таа и го честиташе роденденот (ФОТО)

Мајката на Јелена Карлеуша, Дивна денеска полни 61 година, а нејзината ќерка јавно и го честиташе роденденот преку социјалните мрежи. Она...
Живот и стил

„Ноќите се долги, но годините се кратки“: Прекрасен и реален текст потсетува колку брзо ни растат децата

Мали деца, големи обврски – сите родители ќе се согласат со ова. Животот со мали деца е хаотичен, непредвидлив, полн со непреспани ноќи. Блогерката...
Познати

Мајката на новото фудбалско чудо на Рома е вистинска секс бомба- Лудува по Тоти и обожава да се фотографира во бикини (ФОТО)

Николо Заниоло е еден од фудбалерите на Рома, кој најмногу се споменува во италијанските медиуми, а една од причините е тоа што многумина...
Познати

Ја запознавме во серијата „Руби“, а денес е мајка на пет дечиња: Погледнете го нејзиното прекрасно семејство (ФОТО)

Сигурно се сеќавате на преубавата Марибел позната од серијата „Руби“. Актерката Жаклин Бракамонтес, неодамна стана мајка. Таа сега...
Занимливости

Ја проколнуваат сите мајки: Две годишно детенце испадна од автомобилот среде улица- а тоа што го направи мајката е ужасно (ВИДЕО)

Шокантни сцени сними една камера од автомобил во американската сојузна држава Минесоти во понеделникот утрото. На видеото е покажан...
Познати

По скандалот со голите фотографии се огласи и мајката на фудбалерот: Удри по Карлеуша, но и по нејзиниот син- еве што му порача! (ФОТО)

Мајката на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш се огласи по скандалот на нејзиниот син и Јелена Карлеуша. Имено по голите фотографии кои...
Познати

Живееле во мали апартмани, а сега славниот актер ја изненади својата мајка со нешто кое ќе го памети цел живот (ВИДЕО)

Двејн Џонсон ја израдува својата мајка со прекрасен божиќен подарок. 46-годишниот актер ѝ подари нова куќа, а емотивниот момент на соопштувањето...
Занимливости

Мајка подигнувала пари од банкомат: Кога видела што пишува на екранот, не можела да ги задржи солзите (ВИДЕО)

Се чини дека денес луѓето ретко покажуваат благодарност. Понекогаш едно „благодарам“ многу значи и ги зближува луѓето на посебен начин....