ќерка

Пронајдени се 371 резултати на тема „ќерка“
Познати

Ед Ширан криеше дека ќе стане татко по втор пат, па веста ја сподели како гром од ведро небо – ова е полот на бебето (ФОТО)

Британскиот кантавтор Ед Ширан стана татко по втор пат. Откако во тајност се породила неговата сопруга, Ширан решил веднаш да го открие...
Познати

Саша Поповиќ го женеше синот, а неговата ќерка навистина е скромна – се појави во комбинација која ја има на секој чекор (ФОТО)

Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана организирале гала веселба по повод венчањето на синот на пејачот од првиот брак, а големо внимание...
Познати

Протече забранета фотографија од ќерката на пејачот и нејзиното момче – тој лежи гол во креветот, како ли ќе реагира тато Чолиќ (ФОТО)

Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна веќе сите ја знаат, а сега дојде ред за помладата негова ќерка да ја запознаат сите. Лара е помалата ќерка...
Познати

СКРШЕНА ОД БОЛКА СЕ ОГЛАСИ ДОЦНА ВО НОЌТА – боли, боли, боли, македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка андријана, која утрово ја...
Познати

Ќерката на Катарина Грујиќ се вози во количка за деца која вреди цело богатство – две просечни плати за овој модел кој е хит во светот (ФОТО)

Популарната пејачка Катарина Грујиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Марко Гобељиќ се потрудија на својата наследничка Катја да и обезбедат...
Хроника

ЈА ТЕРАЛ ЌЕРКАТА ДА ПИТАЧИ: Скопјанец завршил зад решетки, се обидел физички да нападне социјална работничка на нејзиното работно место

На 05.04.2022 во 11.00 часот во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје го привеле Ш.И.(49) од Скопје, затоа што на 03.04.2022 околу 14.00 часот се обидел...
Познати

Наследничката на Харис го прослави своето полнолетство: Луксуз од сите страни – торта на пет ката, лимузина и ѕид од рози (ФОТО)

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, Џина, го прослави својот 18 роденден во луксузен ресторан. На гламурозната прослава на полнолетството...
Познати

Нејзиниот татко беше жива легенда, а таа насекаде се соблекува топлес – ќерката на тенисерот обожува да провоцира (ФОТО)

Ќерката на легендарниот тенисер Јаник Ноа, Женаје Ноа, ja „запали“ социјалната мрежа Инстаграм со нејзините последни објави. Волшебната...
Познати

Нејзиниот татко го продава Челзи, а таа спие во луксуз – ќерката на Абрамович ужива во ноќните излегувања, а обожува да ги слика и облините (ФОТО)

Додека нејзиниот татко го продава фудбалскиот клуб Челзи, неговата ќерка Софија ужива во гламурозниот живот исполнет со секојдневен...
Занимливости

Осамена жена го изгубила своето дете при породување: 69 години подоцна слушнала глас како ѝ вели „Не сум мртва“

Осамена жена го оплакувала детето за кое мислела дека го изгубила при породувањето. 69 години подоцна, слушнала глас како вели: „Јас...
Познати

Нејзиниот татко во минатото беше фудбалска легенда која потекнува од соседството – денес и неговата ќерка е позната, но по г*лите и провокативни пози

Христо Стоичков сите го паметат како еден од најпопуларните бугарски фудбалери во 90-тите години од минатиот век во време кога Барселона...
Познати

Со хеликоптер до Монако, па веднаш во „Ферари“ – ќерката на Митровиќ живее како во бајките откако се омажи за кралот на ураниумот (ФОТО)

Ќерката на Жељко Митровиќ сопственикот на „Пинк“ свршена е за Илија од Украина кој е еден од најмладите милијардери во светот, а парот...
Познати

Во филмот никаде не се споменува, а е копија на својот татко особено во делот на очите – ова е ќерката на Тома Здравковиќ (ФОТО)

Овие недели актуелен е филмот посветен на легендарниот југословенски пејач Тома Здравковиќ. Сите оние кои го погледнале филмот од него...