Хроника Маж жртва

Жена си го истепала мажот во Валандово

За настанот бил известен јавен обвинител и по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.           

Жена си го истепала мажот во Валандово

На 02.12.2023 во 23:30 часот во Валандово, полициски службеници од ОВР Валандово ја лишиле од слобода С.В.(50) од Валандово затоа што физички го нападнала нејзиниот сопруг.

За настанот бил известен јавен обвинител и по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

To top