маж

Пронајдени се 61 резултати на тема „маж“
Занимливости

Додека сопругата беше во болница спиев со тештата: Ова е најодвратното признание на неверство кое сте го виделе

Популарната колумнистка на „Сан“ добила ужасна исповед од еден неверен маж кој и се обратил. Пораката гласела вака: Драга Деидре, потајно...
Занимливости

Доживеал вистински шок: 87 годишен старец оженил 22 годишна девојка, а она што се случило првата брачна ноќ го разбеснело

Кога се венчале овој 87 годишен маж и оваа 22 годишна девојка, биле многу возбудени поради својата прва брачна ноќ. Младата возбудено чекала...
Хроника

Синоќа уапсен 32 годишен маж: Полицијата при рутинска контрола на неговото возило му пронашла неколку кесички марихуана и кокаин

Синоќа во 21: 20 часот на ул ,, 113 ,,во Тетово полициски службеници на СВР Тетоцо запреле патничко моторно возило ,,Пежо 306,, со тетовски регистарски...
Занимливости

Нејзината реакција ги шокираше сите: Таа знаела за 8 афери на својот маж, а потоа пред камери и призна дека спиел со 341 жена (ВИДЕО)

Американката Бренди Максијел доживеала потполн шок кога нејзиниот сопруг во живо во емисија на национална телевизија открил дека ја...
Занимливости

Бев мажена за педофил: Му верувала на својот сопруг, а потоа во неговиот компјутер пронашла срамни снимки

Новиот документарец „Омажена за педофил“ прикажува приказна за жена која дознала дека маж и е педофил, но без разлика на тоа не престанала...
Занимливости

Конечно се појави Марија: Се допишуваа, таа имаше 13, а тој 53 години- наеднаш заедно исчезнаа и таа се јави сега после пет години

18 годишната девојка Марија Х. од Германија која исчезнала пред пет години, во четвртокот изненадувачки се јавила кај семејството. За...
Хроника

Монструозно насилство утринава во Тетово: Маж ја прободел својата вонбрачна жена во градите, вратот, грбот и дланките

Утринава во 8 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово од Клиничката болница-Тетово било пријавено дека кај нив била донесена В.М.(49)...