жена

Пронајдени се 85 резултати на тема „жена“
Познати

ФОТО: Непозната жена се појавила пред болницата каде е Дарко Лазиќ, тоа што им го рекла на неговите пријатели сите ги вознемирило

Откако вчера беше завршена операцијата на српскиот пејач Дарко Лазиќ кој доживеа сообраќајна несреќа во која е сериозно повреден, новинарите...
Живот и стил

Оваа жена преживеала пекол поради мало невнимание: Еве зошто НИКОГАШ не треба да пуштате непознати во вашиот дом (ФОТО)

Откако се огласила по пат на една апликација дека продава сушална за облека, една жена која на Твитер објавува под името СараСузи немала...
Занимливости

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

На паркинг навистина може да се види се, но снимката од една жена која се обидува да излезе од паркинг место е сигурно една од најбизарните. Низ...
Вести

Злостор кој го тресе светот: На ТВ плачел по „исчезнатите“ жена и деца, па се дознало дека ги убил на брутален начин

Крис Вотс (33) му признал на својот татко дека ја убил сопругата за која во полиција дал исказ дека е исчезната. Тој неколку пати ги менувал...
Занимливости

Свекорот ми има германска пензија, морав да се согласам: Останала вдовица, па го шокирала целото семејство

Една вдовица ја раскажа својата интимна исповед и со сите ја подели на интернет. Имено, таа се омажила за својот свекор, таткото на нејзиниот...