жена

Пронајдени се 65 резултати на тема „жена“
Занимливости

Нејзината реакција ги шокираше сите: Таа знаела за 8 афери на својот маж, а потоа пред камери и призна дека спиел со 341 жена (ВИДЕО)

Американката Бренди Максијел доживеала потполн шок кога нејзиниот сопруг во живо во емисија на национална телевизија открил дека ја...
Занимливости

Жена го исекла љубовникот со моторна пила, а потоа го запалила: Пробала да го скрие случајот, но полицијата ја открила

Врховниот суд во Бризбејн, Австралија ја осуди на доживотна казна затвор 61 годишната Линди Ивон Вилијамс, која во 2013 година со моторна...
Занимливости

Бев мажена за педофил: Му верувала на својот сопруг, а потоа во неговиот компјутер пронашла срамни снимки

Новиот документарец „Омажена за педофил“ прикажува приказна за жена која дознала дека маж и е педофил, но без разлика на тоа не престанала...
Живот и стил

Тоа што го преживеа оваа жена на операција е ужасно: Докторот се расплакал од мака, а ќе се вознемирите и вие (ВИДЕО)

Канаѓанката Дона Пенер го потресе светот со нејзината приказна дека за време на целата операција на стомакот, била будна, но не можела...
Хроника

Монструозно насилство утринава во Тетово: Маж ја прободел својата вонбрачна жена во градите, вратот, грбот и дланките

Утринава во 8 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово од Клиничката болница-Тетово било пријавено дека кај нив била донесена В.М.(49)...
Занимливости

Пред некој ден го претепав сопругот: Оваа жена ги советува другите како да се борат против семејното насилство

Овие денови на интернет кружи исповедта на жена која била жртва на насилство од страна на својот маж. Таа раскажува на кој начин успеала...
Занимливости

Љубоморен маж ставил уред за следење на автомобилот на својата поранешна сопруга, она што го открил го шокирало (ФОТО)

Љубоморниот градежник, 37 годишниот Дејвид Џонс од Рочдејл на северозападот на Англија, поставил уред за следење на автомобилот на својата...
Занимливости

Му се допаднал вкусот на нејзиниот мозок: Најбрутално признание досега- момче ја убил и изел својата 14 години постара љубовница (ФОТО)

Димитриј Лунчин (21) станал опседнат со канибализам откако читал за канибалот од Милвоки, Џефри Лаконел Дахмер, кој силувал и убил 17 деца...