татко

Пронајдени се 291 резултати на тема „татко“
Познати

ЗАПАЛЕН ГРОБОТ НА ТАТКОТО НА ПЕЈАЧОТ: Дарко Лазиќ лелекал и плачел на цел глас кога ја видел оваа порака со јасна цел (ФОТО)

Гробот на таткото на Дарко Лазиќ, Милан Лазиќ бил запален во пожар, пренесуваат српските медиуми. Имено мештаните на селото Брестаќ...
Познати

Таткото на Дуа Липа го нарекуваат „Албанскиот Џорџ Клуни“- кога ќе видите како изгледа особено на плажа се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Згодниот татко на Дуа Липа денес го следат повеќе од 240.000 фанови на Инстаграм, а тој често објавува фотографии од пејачката на својот...
Занимливости

Последен подарок: Таткото дознал дека има страшна смртоносна болест, па направи нешто по што ќе го памети неговиот син засекогаш (ФОТО)

Педијатарот Ариј од Манчестер почина на само 30 години откако претходно му беше дијагностициран редок вид на тумор на мозокот. Тој по...
Познати

„Спиј со ангелите, а јас ќе го чувам животот на мама“: Стиховите кој Дарко Лазиќ му ги посвети на својот татко ќе ви ги насолзат очите

Во декември минатата година, пејачот Дарко Лазиќ го загуби својот татко Милан, кој почина како резултат на операција за намалување на...
Познати

Голманот на Ливерпул поминува низ уште поголема болка- откако неговиот татко се удави во езеро, сега следуваше нов шок за Бекер

По трагедијата која буквално го сруши на земја голманот на Ливерпул Алисон Бекер, сега тој се соочува со уште поголем и тежок проблем. Имено...
Занимливости

ВИДЕО: Овој татко е најголем малер на светот – сакал да го открие полот на бебето, но следниот момент завршил со болки

Откривањето на полот на бебето во последно време е многу популарен тренд на социјалните мрежи. Џема Бејлајф Њуби решила да објави снимка...
Познати

Јелена Карлеуша за оваа тајна не сака да зборува: Има два полубраќа кои се близнаци, но никогаш не ги споменала во јавноста (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша речиси нема ден да не е во центарот на вниманието. Нејзиниот живот е секојдневно изложен во медиумите, но...
Вести

Го пријавил својот татко за упад во Конгресот: Емоции ги тргнав на страна и го направив тоа за што сметам дека е исправно!

Тинејџер од Тексас, Џексон Рефит го пријави својот татко дека учествувал во нападот врз Конгресот. По пријавата Гај Рефит е уапсен поради...