Хроника мвр билтен

Скопјанка си го истепала својот сопруг, употребила и тврд предмет

На 23.05.2024 во 21.20 часот во СВР Скопје, 23-годишен маж од Скопје пријавил дека во семејниот дом на подрачјето на Гази Баба, бил физички нападнат со тврд предмет од својата сопруга М.А.

Скопјанка си го истепала својот сопруг, употребила и тврд предмет

На 23.05.2024 во 21.20 часот во СВР Скопје, 23-годишен маж од Скопје пријавил дека во семејниот дом на подрачјето на Гази Баба, бил физички нападнат со тврд предмет од својата сопруга М.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top