сопруг

Пронајдени се 83 резултати на тема „сопруг“
Познати

Турската актерка која го изневери сопругот со свекорот кој бил 30 години постар од неа има нова љубов – среќна е како никогаш досега (ФОТО)

Турската актерка Гокче Бахадир (41) на почетокот на оваа година повторно се омажи и стана сопруга на музичарот Емир Ерсој, а веднаш потоа...
Познати

НА ВОДИТЕЛКАТА ВЕЌЕ НЕ И Е ДОБРО – сопругот на Николина Пишек починал за време на секс масажа, ова се пикантните детали!

Сопругот на Никола Пишек, познатиот историчар на уметност Видоје Ристовиќ кој ненадејно почина на маса за масажа, како што дознава Република.рс,...
Познати

Дали знаете кој е татко на трагично починатиот сопруг на Пишек – другарувал со Аркан, но заработил и брдо пари од него! (ФОТО)

Сопругот на популарната водителка Николина Пишек почина ненадејно денеска на 44 годишна возраст, а зад себе Видоје Ристовиќ ја остави...
Познати

КАКО НЕКОЈ ДА ЈА ПРОКОЛНАЛ – Николина Пишек пред неколку месеци доживеала уште една семејна трагедија, но и самата ќе го загубеше животот со ќеркичката

Српскиот историчар Видоје Ристовиќ почина на 44-годишна возраст, а веста за неговата смрт ја потврди неговата сопруга, водителката Николина...
Познати

Тој и беше најголема поддршка и ја финансираше – српската пејачка знаеше дека ќе и почине сопругот и ќе ја завие во црно (ФОТО)

Пејачката Елма синановиќ неодамна во својата болна исповест исполнета со солзи раскажала за својот живот со покојниот сопруг Смаил...
Познати

Прв пат го покажа по 25 години – српската пејачка е мажена за моќен човек кој поседува дворец и езеро, не и дозволува ни да си ги смали природните гради

Пејачката Јана Тодоровиќ веќе две децении живее во складен брак со сопругот Иван со кого имаат и ќерка. Имено тие важат за еден од најскладните...
Познати

Ана Бекута ја нема никаде во планот, а таа треба да го погреба – Мрка сам смислил како ќе биде испратен, овој детаљ мора да го има на ковчегот

Политичарот и партнер на пејачката Ана Бекута, Милутин Мркоњиќ и неговата сопруга Драгана ја купиле семејната гробница, која на негово...