тепачка

Пронајдени се 246 резултати на тема „тепачка“
Вести

Стана ли Скопје небезбедно за живеење? Потресно сведоштво на девојка чие момче било претепано во строгиот центар (ФОТО)

Стана ли Скопје небезбедно за живеење? Илјадници корисници на Фејсбук го поставува ова прашање на социјалните мрежи откако вчера девојка...
Општини

Стружанец нападнат на паркинг- со шипки му го искршија луксузниот „Мерцедес“, но тука не е крајот, туку почетокот на настанот (ВИДЕО)

На паркинг во Струга се случила тепачка за банални причини, во која учествувале неколку млади лица, кои со метални шипки искршија и еден...
Општини

ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид: Институцијата Совет на град Охрид го достигна дното, ги повикуваме надлежните институции сериозно да се позанимаваат со случајот

ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид осудува секаков вид насилство и затоа остро реагираме и го осудуваме вчерашниот инцидент на седницата на Совет...