тепачка

Пронајдени се 290 резултати на тема „тепачка“
Вести

Крвава тепачка меѓу социјалдемократи во Делчево: Повредениот молчи под притисок, насилникот и полицијата не одговараат на прашања

Крвав инцидент во Делчево. Жестока тепачка се случила вчера каде главните улоги ги имале членови на СДСМ од овој град. Како што објави...
Познати

Водителка на реално шоу иде во затвор: Полицијата ја уапси откако го претепала своето момче кое со тешки повреди завршило во болница (ФОТО)

Каролин Флек е една од најпопуларните водителки во Велика Британија која овие денови е во центарот на вниманието поради огромен скандал...
Хроника

Хаос на пазарот во Струмица: Се степаа две семејства, тројца се повредени, седум добија кривична пријава

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Г.В.(48), К.Р.(21), А.Р.(27), В.Р.(36), И.Р.(41), К.Р.(18) и А.Р.(39), сите од село Баница, струмичко, поради постоење...
Хроника

Ова го нема ниту во Холивуд: Тепачка со стапови на „Кванташки“, полицијата се труди да ја смири ситуацијата! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Видео од тепачка со стапови на „Кванташки“ од вчера масовно се споделува на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм. На видеото може...