скопјанка

Пронајдени се 35 резултати на тема „скопјанка“
Вести

Сообраќаен хаос во Скопје поради пречекот на косовската делегација: Скопјанка неможела да стигне на погребот на својот татко (ВИДЕО)

Пристигнувањето на косовската делегација за заедничката владина седница во Скопје предизвика вистински сообраќаен хаос во главниот...
Познати

Таа е девојка од скопскиот џет-сет: Запознајте ја Ивана, особено ќе се ѕверите во неа кога ќе видите како позира во с*кси долна облека! (ФОТО)

Ако треба да се избере една од најпопуларните скопјанки на социјалните мрежи, изборот дефинитивно би паднал на атрактивната Ивана Ангелова. Таа...
Вести

Кога скопјанка го носи своето дете прваче на настава- само во ова основно училиште се влегува со автомобил во училница (ФОТО)

На социјалните мрежи утрово се појави фотографија која буквално ги револтира корисниците на социјалните мрежи. Имено на Фејсбук групата...
Хроника

И се јавило непознато лице кое и рекло дека нејзината ќерка згазила мигрант, а за да ја спаси од затвор добил вртоглава сума на пари

На 24.08.2020 во 18.05 часот, Р.Д.(78) од Скопје пријавила дека била измамена од едно лице за сума 1.400 евра и 30.000 денари. Според пријавеното, околу...
Вести

Мајка ми испушта душа, Брза помош не доаѓа: Скопјанка починала откако не дошле лекари бидејќи немале возило (ФОТО)

На социјалните мрежи попладнево се шири статус преку кој се бара итно пружање на помош на жена болна од рак. Нејзината ќерка преку статус...