Хроника СВР Охрид

Скопјанка нападната во хотел во Охрид

По документирање на случајот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Скопјанка нападната во хотел во Охрид

На 25.12.2023 во 20:45 часот во СВР Охрид е пријавено дека во хотел во Охрид, М.О.(38) од Скопје била физички нападната од А.Д.(31) од Охрид.

По документирање на случајот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

To top