хотел

Пронајдени се 33 резултати на тема „хотел“
Занимливости

Овој луксузен хотел е чудо: Сместен е во рударска јама, 16 ката под земјата, а од цената ќе ве заболи глава (ВИДЕО)

Луксузен хотел кој ќе биде отворен во вторник во Шангај на гостите со подлабок џеб ќе им понуди шанса за многу длабок сон, јавува „АП“. Хотелот...
Фудбал

„Да можеа ќе го запалат“- хрватските фудбалери направија хаос во хотелот, а кога познатиот пејач се качи на маса следуваше лудило (ВИДЕО)

Се повеќе од јасно е дека малкумина Хрвати вчера можеа да заспијат по историската победа на „коцкестите“ над Англија, а со тоа и обезбедија...