Хроника мвр билтен

Скопјанка истепана од страна на својот сопруг

На 23.05.2024 во 20.30 часот во СВР Скопје, 39-годишна жена пријавила дека на 12.05.2024 околу 22.30 часот во семејниот дом во скопско, била физички нападната од својот сопруг М.Б. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Скопјанка истепана од страна на својот сопруг

На 23.05.2024 во 20.30 часот во СВР Скопје, 39-годишна жена пријавила дека на 12.05.2024 околу 22.30 часот во семејниот дом во скопско, била физички нападната од својот сопруг М.Б.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top