уапсен

Пронајдени се 127 резултати на тема „уапсен“
Регион

УАПСЕН МАКЕДОНСКИ ДРЖАВЈАНИН: Во македонски камион откриени рекордни 300 килограми кокаин на пристаништето во Драч (ФОТО)

Околу 300 килограми кокаин денеска беа запленетина пристаништето во Драч во Албанија. Кокаинот бил сокриен во камион со македонски ознаки,...