Хроника СВР Битола

Вработена во средно училиште нападната од своја колешка

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Вработена во средно училиште нападната од своја колешка

На 18.04.2024 во СВР Битола, Х.Т.(28) од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола  била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н..

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на настанот.

To top