серија а

Пронајдени се 49 резултати на тема „серија а“
Фудбал

Преостанатите натпревари од италијанската калчо лига ќе бидат доиграни: Серија А со детален план како да се доигра сезоната

Познат е можниот датум за продолжување на сезоната во италијанскиот шампионат. Серија А може да започне одново на 20 мај. Во таков случај...