рк Вардар 1961

Пронајдени се 137 резултати на тема „рк Вардар 1961“
Ракомет

Михајловски: Највисоките владини и градски институции не ги исполнија ветувањата, добивме нула помош за спас на Вардар

Генералниот менаџер на ракометниот првак Вардар, Михајло Михајловски, на денешната прес-конференција детално објасни за одлуката на...