новогодишна елка

Пронајдени се 56 резултати на тема „новогодишна елка“
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ ја има најубавата елка на естрадата – ја украси само три дена пред Новата година, а предизвика вистинска бура (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ која е поранешна сопруга на Дарко Лазиќ очигледно ја има најубавата новогодишна елка на целата српска естрада,...
Познати

Анастасија Ражнатовиќ е опседната со својата новогодишна елка – таа е голема до врвот, а нема ниту гранче без лампион на неа (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го украси својот нов дом во кој неодамна се всели со нејзинот дечко Ѓорѓе Кулиќ. Ќерката на Цеца која...
Познати

Зимска идила во домот на Сека Алексиќ – Северниот пол буквално е преселен тука, пејачката сè сама подготвила за празниците (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ секоја година ова време на децата им приредува вистинска новогодишна бајка.   View this post on Instagram   A...
Познати

И Накова ја накити новогодишната елка, но нејзиниот задник целосно ја засени – очите ќе ви испаднат од оваа глетка во хеланки (ФОТО)

Полека, но сигурно речиси сите ги зафаќа новогодишната „треска“, а на таа имуни не се ниту познатите личности. Веќе доста од нив започнаа...
Познати

Како во рајот: Кога ќе видите колкава е новогодишната елка на Карлеуша ќе ве заболе вратот – овој луксуз во домот го нема ниту Цеца и Брена (ВИДЕО)

Поп пејачката Јелена Карлеуша конечно најде време и ја украси новогодишната елка. Имено таа на својот Инстаграм профил сподели видео...
Познати

Како од бајките – Шехерзад и Онур го украсија домот во пресрет на новогодишните празници, особено ќе гледате со часови во нивната елка (ФОТО)

Кон крајот на ноември, турската актерка Бергузар Корел и сопругот Халит Ергенч, најпознати по улогите на Шехерезада и Онур во серијата...
Занимливости

Еве зошто новогодишната елка во вашиот дом треба да остане украсена што подолго – научниците идентификуваа еден интересен факт!

Празнични украси не прават среќни! Така велат научниците и треба да се почитува. Декорациите за Божиќ создаваат бајка во домот и тоа...
Познати

Доживеа семејна трагедија, а сега го покажа луксузниот дом- тоа што го има покрај елката Лазиќ го немаат ниту Цеца ни Карлеуша (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ поминува низ најтешкиот период од својот живот. Инаку откако тој го загуби својот татко пред две недели откако не...
Познати

ФОТО: Ана и Бастијан ја имаат најсиромашната новогодишната елка, но сите гледаа во тенисерката и нејзините нозе

Поранешната најдобра светска тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиот сопруг, легендарниот германски фудбалер Бастијан Швајнштајгер се подготвени...
Познати

Од новогодишната елка ќе ви паднат очите, а од Георгина во с*кси долна облека легната покрај неа ќе се препотите (ФОТО)

Вереницата на Роналдо, ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографии на кои позира во секси долна облека. „Да се ​​сакаш...
Познати

Ова го има само во бајките: Вељко на денот на роденденот покажа како е украсен домот во Тител- малиот Жељко не се двои од елката (ФОТО)

Синот на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера наполни 24 години, а најдобриот подарок кој го добил го сподели преку фотографија...