новинар

Пронајдени се 61 резултати на тема „новинар“
Занимливости

Додека разговараше со кандидатот за претседател на државата зад него помина г*лата сопруга- сите ја видоа без облека (ВИДЕО)

Новинар од Бразил поцрвени откако зад него се прошета неговата гола сопруга додека разговараше во живо со поранешниот претседателски...
Вести

Да лежиш само еден ден на Инфективна ќе сфатиш колку е страшно, вели новинарот Мирче Адамчевски кој се излечи од коорнавирусот

Новинарот Мирче Адамчевски е еден од оние кој се зарази со коронавирусот и имаше среќа да го надмине и да оздрави. За него утре е голем...