Мохамед Салах

Пронајдени се 56 резултати на тема „Мохамед Салах“
Познати

Кога ќе видите како изгледа сопругата на Салах ќе ви стане јасно зошто му падна незгодно покрај оваа фудбалерка со деколте (ФОТО)

Фудбалерот на Ливерпул Мохамед Салах неодамна потполно занеми кога застана до една од најзгодните фудбалерки на светот, Алекс Морган...
Фудбал

Многумина уште не веруваат дека овој гол беше прогласен за најдобар: Соиграчот на Салах со уренбесен коментар ја „пецна“ ФИФА (ВИДЕО)

Многумина останаа во шок кога видоа кој гол ја наградата Ференц Пушкаш, за најдобар гол во текот на минатата сезона. Голот на Мохамед...
Фудбал

ШОК ВО ЕГИПЕТ: Бесните навивачи го опколија домот на Салах, ѕвездата на Ливерпул изненадувачки излезе, а потоа… (ФОТО)

Ѕвездата на Египет и Ливерпул, Мохамед Салах доживеа непријатност по враќањето од Мундијалот во Русија. Имено, бесни навивачи Египет...