куршум

Пронајдени се 16 резултати на тема „куршум“
Вести

Го однеле детето во болница бидејќи било многу поспано, кога докторите му ја снимија главата ја дознаа страшната вистина

Докторите од Ерусалим биле шокирани кога ја откриле причината за ненадејната поспаност кај деветгодишно момче, кое било донесено во...