исхрана

Пронајдени се 7 резултати на тема „исхрана“
Живот и стил

Имам 23 години, а изгледав како да имам 60: Бев на работ на смртта, а тогаш се погледнав во огледало (ФОТО)

Хана Лукас (23), од Англија, која речиси умирала од анорексијата, денес е здрава, млада жена која сака да стане учител или да работи во ментална...