иран

Пронајдени се 145 резултати на тема „иран“
Вести

Цело шведско семејство загина во авионската несреќа во Иран- од овие семејни фотографии ќе ви надојдат солзи на очите (ФОТО)

Цело шведско семејство настрада во авионската несреќа во Иран. Родителите Рехел (37) и Микеа Линдберг (40) заедно со децата Ерик (9) и Емил...