хороскоп

Пронајдени се 2031 резултати на тема „хороскоп“
Хороскоп

ЌЕ ПЛИВААТ ВО ПАРИ ВО МЕСЕЦ ОКТОМВРИ – Финансиски хороскоп за следните недели, особено еден знак нема да крене глава од приливи!

Овен (21.03 – 19.04): Финансиските можности тропаат на вашата врата, Овен! Овој октомври, вашиот жесток став и решителност може да доведат...
Хороскоп

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Полната месечина во знакот Овен се случува на 29. септември во 22:58 часот. Иако сите знаци ќе ја почувствуваат нејзината сила, четири знака...
Хороскоп

НОВИ ВРСКИ И ПЕПЕРУТКИ ВО СТОМАКОТ: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

На кои хороскопски знаци полната месечина во Овен ќе им донесе изобилство на љубов? Во последната недела од септември има полна месечина...
Хороскоп

ПРИСТИГНУВААТ ПАРИ ЗА ЧЕТИРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Еве кој ќе добие пари до 30 септември, а еден знак треба да игра и игри на среќа

Се ослободивме од ретроградните Макрур и Венера, па конечно работите почнуваат да се враќаат во нормала, а тоа важи и за финансиската...