Хари Кејн

Пронајдени се 40 резултати на тема „Хари Кејн“
Живот и стил

Голем фудбалер, уште поголем човек: Хари Кејн стана херој на девојче со Даунов синдром, еве што направи (ВИДЕО)

Хари Кејн дознал дека 16-годишната Ела е голем фан на Тотенхем кога нејзиниот татко го објавил видеото каде што таа игра на нивниот стадион. Но,...