девојка

Пронајдени се 138 резултати на тема „девојка“
Хроника

Пијана девојка од Стајковци се обидела да истепа обезбедување и полицаец во дискотека во парк- еве ги деталите

Вчера 5:45 часот во Полициска станица Карпош била приведена Т.Н.(24) од с.Стајковци,скопско, бидејќи околу 2 часот во дискотека во Скопје...
Познати

Фановите на Јувентус веќе лудуваат по неа: Овие фотографии од девојката на Де Лихт во бикини ќе ви го поматат умот (ФОТО)

Дефанзивецот на Јувентус Матијас де Лихт овие денови е топ тема низ целиот свет откако се пресели од Ајакс во Јувентус за 75 милиони евра. 19...
Познати

Папараците чекаа да се сврти Георгина, а потоа направија кадар за паметење- девојката на Роналдо во танга среде јахта (ФОТО)

Кристијано Роналдо овие денови е на одмор со својата девојка Георгина Родригез и со своето семејство по напозната сеозна во Јувентус....
Познати

Обожува да носи бикини и да ужива на плажа- сопругата на ракометарот на Вардар Мораеш не ги крие бујните гради (ФОТО)

Бразилскиот ракометар кој по освојувањето на титулата на Вардар се прости од клубот очигледно живее живот каков што сонуваат многумина...
Познати

Згодната мала богаташка го полуди Серхио Агуеро: Живее во куќа од 17 милиони евра, а луксузот е нејзино второ име (ФОТО)

Еден од најдобрите напаѓачи во Европа и во Премиерлигата, Серхио Агуеро оваа сезона со својот клуб освои 4 трофеи на Островот, а покрај...
Занимливости

На раката го имаше истетовирано ликот на девојка му: Кога раскинаа, мораше да направи корекција, погледнете го резултатот

Ова момче на својата рака си ја имаше истетовирано својата девојка. Нејзиниот портрет со задоволство го носеше додека беше среќен во...
Вести

Го прекршил правилото пишувајќи и ги овие зборови на девојката- само неколку минути подоцна жив изгорел, спасувајќи патници од авионот

22- годишниот Маким Мојсиев кој помагал патниците да се евакуираат од пламенот на московскиот аеродром, настрадал во стравичниот пожар. Откриено...
Познати

8 милиони лајкови за голиот Роналдо- Откако неговата девојка се фотографираше по танга во Дубровник, време дојде за фудбалерот (ФОТО)

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез пред два дена пристигнаа во Дубровник каде ќе останат неколку денови во пресрет на католичкиот...
Познати

Ја раздрма машката фантазија: Девојката на Роналдо направи шпага во тесни хеланки па порача да не ја гледаат тие со слабо срце (ФОТО)

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез поради врската со фудбалерот стана една од најпознатите жени во светот, а медиумското...
Живот и стил

Оваа убава девојка добиваше само комплименти, но кога ги покажа нозете сите ја “распнаа“ со навреди – погледнете зошто

24-годишната Ана Калатајуд Перез-Манглано, минатиот ноември одлучила да престане да ги бричи нозете бидејќи немала волја за тоа. Неодамна,...
Познати

Братот на Ана Ивановиќ ќе се венча со неа, а таа беше негова најголема љубов- ова е несудената жена на синот на Шабан Шаулиќ (ФОТО)

За врската помеѓу Драгана Џајиќ и Милош Ивановиќ кој е брат на познатата тенисерка Ана Ивановиќ јавноста дозна минатата година откако...