челси

Пронајдени се 102 резултати на тема „челси“
Фудбал

Жоао Феликс: Челзи е еден од најголемите тимови во светот и се надевам дека ќе им помогнам да ги постигнат своите цели

Напаѓачот Жоао Феликс ја коментираше преселбата во „сините“ од Лондон. – Челзи е еден од најголемите тимови во светот и се надевам...