видео

Пронајдени се 43 резултати на тема „видео“
Вести

Мицкоски: Народот да одлучи дали е за понижена Северна Македонија или за напредна и успешна Република Македонија (ВИДЕО)

Потребни се предвремени парламентарни избори. Народот да одлучи дали е за понижена Северна Македонија или за напредна и успешна Република...
Хроника

Во пожарот кај Рамстор интервенирале 8 возила и 22 пожарникари: Момчето кое изгоре било заглавено во продавницата (ВИДЕО)

Во пожарот што денеска избувна во деловен објект на улицата „Јордан Мијалков“ во близина на Рамстор, противпожарните екипи на Град...
Занимливости

Ја избегна смртта за влакно: Комбе потполно смачкано во судир, а на возачот не му беше ништо (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Возач на смачкано комбе може само на Бог да му се заблагодари што преживеа и помина без повреди. Според видеото само тоа му го спаси животот...
Вести

ВИДЕО: Заев ветуваше дека откупувачите ќе се тепаат кој повеќе да откупи, а сега земјоделското производство скапува на нивите

Во недостаток на знаење за реално придвижување на државата кон ЕУ и НАТО,  СДСМ продолжува да ги преповторува истите излитени фрази....
Вести

Мицкоски со видео обраќање: Земјоделците се оставени сами на себе, се работи за непочит од владата на трудот на илјадници семејства

Во деновите кога ќе се обидат невистината да ви ја прикажат како вистина, а капитулацијата како победа, во деновите кога масовно ќе бидат...