видео

Пронајдени се 123 резултати на тема „видео“
Познати

Последните секунди од животот на пејачката снимени со камера: Настрадала во сообраќајка, а целиот ужас снимен со телефон (ВИДЕО)

Лиза Никол Лопес, попозната по уметничкото име „Left eye“, беше американска раперка која почина во 2002 година. Таа го напушти светот на 30-годишна...
Занимливости

СТРАШНО ВИДЕО СЕ ВРТИ НИЗ ТИКТОК: Нешто го повлече девојчето под креветот, сцената е навистина морбидна! (ВИДЕО)

Џош Дин, загрижен татко, објави неверојатно видео на Тик Ток од неговата ќерка како нешто ја повлекува под креветот. На снимката од камерата...
Живот и стил

Желбата за прегледи на Јутјуб го чинеше живот: Убиено младо момче додека снимало видео од лажен грабеж

Видео од пранк наменето за „Јутјуб“ го чинеше 20-годишниот Тимоти Вилкс неговиот живот. Младиот Американец беше застрелан додека наводно...
Занимливости

Девојка која месечари си стави камера за да види што прави навечер, сега не може да престане да се смее (ВИДЕО)

Неколку снимки на девојката Селина, која има проблем со будење од сон и месечарење, се појавија на ТикТок. Селина во коментарите вели...