Познати има многу реакции

Вељко Ражнатовиќ објави ФОТОГРАФИЈА од Богдана во кревет: Еве што нашол во раните утрински часови

Вељко Ражнатовиќ со своите обожаватели сподели симпатичен момент со сопругата Богданa и нивниот син…

Вељко Ражнатовиќ објави ФОТОГРАФИЈА од Богдана во кревет: Еве што нашол во раните утрински часови

Вељко Ражнатовиќ со своите обожаватели сподели симпатичен момент со сопругата Богданa и нивниот син…

Вељко Ражнатовиќ, боксерот и син на Светлана Цеца Ражнатовиќ, во бракот со Богдана доби три наследници, а најмладиот се роди пред неполн месец.

Вељко и Богдана редовно објавуваат семејни фотографии од нивниот дом во Тител, а утрово Ражнатовиќ сподели прекрасна сцена со своите следбеници на Инстаграм.

Имено, неговиот најстар син Жељко се вовлекол во кревет на родителите, се гушнал покрај мајка си и така заспал.

Овој момент Вељко веднаш го овековечи со фотографија која ја објави на социјалните мрежи, а во описот напиша:

Слава на Бога“, со емотикони.

Да потсетиме, третиот син на Вељко, Исаиј се роди на 14 мај, а како што неодамна откри гордиот тато, ќе се крсти на Видовдан, 28 јуни.

To top