Познати сцена

Вељко Ражњатовиќ конечно проговори: Еве што мисли за Немања Гудељ и неговата сестра

Боксер и син на најпознатата српска пејачка Светлана Ражњатовиќ, Вељко Ражњатовиќ кажа во каков однос е со својата сестра Анастасија и нејзиниот сопруг, Немања Гудељ.

Вељко Ражњатовиќ конечно проговори: Еве што мисли за Немања Гудељ и неговата сестра

Боксер и син на најпознатата српска пејачка Светлана Ражњатовиќ, Вељко Ражњатовиќ кажа во каков однос е со својата сестра Анастасија и нејзиниот сопруг, Немања Гудељ.

Вељко вели дека Гудељ е легенда, а откри и како се чуствува откако Анастасија ја напуштила семејната куќа и се пресели да живее во Шпанија.

Многу сум задоволен од нејзиниот избор, нејзиниот сопруг е легенда и многу подобро што одбра да живее во Шпанија отколку со нас, вели Вељко.

Инаку, Анастасија ја напушти семејната куќа во Белград и се пресели во Шпанија каде живее со спрскиот фудбалер Немања Гудељ кој игра за Севилја.

Најнови вести од Познати

To top