Познати Тензично на снимањето

Нова драма во „Ѕвездите на Гранд“: Цеца збесна, колегата се налути (ВИДЕО)

Тој не престана да провоцира, но таа не му останала должна.

Нова драма во „Ѕвездите на Гранд“: Цеца збесна, колегата се налути (ВИДЕО)

Ново возбудливо издание на музичката шоу програма „Ѕвездите на Гранд“ ќе започне со емитување на ТВ Пинк.

Очекувано, членовите на жирито во неколку наврати влегуваа во дискусии, па дури и дебати кога дојде време за оценување на кандидатите. Во еден момент Драган Стојковиќ се побуни бидејќи не му се допадна како гласала неговата колешка од жирито Светлана Цеца Ражнатовиќ и се обидел да влијае на нејзината одлука, но безуспешно.

-Ти или не слушаш или калкулираш, рече Босанец, што ја налути Цеца.

-Нема ти да ми кажуваш, му се обрати таа, а потоа му рече на Саша Поповиќ: „Не разговараме, тој ми се дере“.

Тој не престана да провоцира, но таа не му останала должна.

Погледнете ја најавата за новата емисија

Најнови вести од Познати

To top