Познати

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КУПИ НОВА МАШИНА: Доби наследник, па се почести со ѕвер за кој сонуваат многу мажи – чини вртоглави 190.000 евра! (ФОТО)

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КУПИ НОВА МАШИНА: Доби наследник, па се почести со ѕвер за кој сонуваат многу мажи – чини вртоглави 190.000 евра! (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ денеска е фотографирана како пристигнува на снимањето на „Ѕвезда Гранда“ со нов скап автомобил.

Шерифовиќ пристигнала со БМВ, кое во зависност од опремата се движи од 160.000 до 190.000 долари.

Автомобилот на Марија е целосно опремена, така што неговата цена е највисоката, погледнете ТУКА.

Таа се појави видно расположена, а покрај синот Марио сега има уште една причина за насмевка.

Неодамна креативниот директор на Гранд, Саша Поповиќ пристигна на снимањето со бесно Ферари вредно половина милион евра.

Најнови вести од Познати

To top