нов автомобил

Пронајдени се 4 резултати на тема „нов автомобил“
Познати

Цеца се врати од Рим каде пееше на ромска свадба- без шминка се криеше од медиумите, но ја издаде новиот бел „ѕвер“ вреден 140.000 евра

фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ вчера доцна во ноќта заедно со својата ќерка Анастасија пристигнаа во Србија по настапот на ромската...
Познати

Роналдо се поднови со нереален ѕвер: Го имаат само 10 луѓе во светот, а 100 километри на час развива са само 2,4 секунди (ФОТО)

Sвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, купи нов автомобил. Новиот ѕвер во гаражата на славниот Португалец е Bugatti Centodiec, вреден нереален...
Познати

Роналдо се пофали со „опасна машина“ вредна цело богатство, а штом ја стартуваше фановите се загрижија поради неговиот живот (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо е познат како фудбалер кој е стравствен колекционер на скапоцени автомобили, а овој пат се почести со уште еден луксузен...