Познати „Нормален човек не може да го каже тоа“

Марија ја навреди Вики во „Ѕвездите на Гранд“: Таа е глува, не треба да седи тука (ВИДЕО)

Тие две очигледно влегле во несогласување околу кандидат, што може да се види и од најавата за новото издание на емисијата што ќе се емитува во сабота.

Марија ја навреди Вики во „Ѕвездите на Гранд“: Таа е глува, не треба да седи тука (ВИДЕО)

Марија Шерифовиќ и Вики Миљковиќ сериозно влегоа во пресметката во „Ѕвездите на Гранд“.

Тие две очигледно влегле во несогласување околу кандидат, што може да се види и од најавата за новото издание на емисијата што ќе се емитува во сабота.

-Дали си навистина сериозна? Таа не треба да седи овде, глува е, му рекла Марија на Саша Поповиќ.

– Зошто да не седам овде? – праша Вики, а Марија одговори:

-Тоа е глупост, нормален човек не може да го каже тоа.

Имаше и еден урнебесен момент со Кеба и Саша, а сето тоа погледнете го во видео најавата:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Најнови вести од Познати

To top