вики миљковиќ

Пронајдени се 10 резултати на тема „вики миљковиќ“
Познати

Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташите- кога ќе видите каде живеела 20 години ќе подзинете

Познатата српска пејачка Вики Миљковиќ неодамна се поднови со стан во елитната белградска населба „Белград на Вода“, а во моментов...
Познати

Сите се прашуваат од каде пари да купи ваков луксузен стан- пејачката позираше со длабоко деколте, но сите гледаа во еден друг детаљ

Веста дека пејачката и членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ се подновила со луксузен стан одекна со брзина на светлината...
ТВ и Филм

Рај за очи, пекол за уши: Згодната Бугарка го натера жирито да се фати за глава со настапот на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ настапуваше и 25 – годишната Марина Тошиќ од Бугарија. Таа се претстави со песните „Све...
Познати

Заработува колку пола естрада заедно: Кога ќе дознаете колку станови купила Вики Миљковиќ за да ги спои во еден дом ќе паднете во транс

Пејачката Вики Миљковиќ наводно станала сопственичка на три луксузни станови во елитната населба „Белград на вода“. Како што наведува...
Познати

Нејзиното деколте експлодираше под притисок: Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ остана „полугола“ (ФОТО)

Минатогодишната учесничка во жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ и оваа годи ќе остане дел од истиот тим пред малите екрани. По...