Познати

ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ, ПА ГО СЛИКАШЕ МЕЃУНОЖЈЕТО: Ѕвездата на Гранд им го крена притисокот на мажите, ја покажа „златната рипка“ (ФОТО)

Бившата учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ во последно време споделува се поексплицитни фотографии не само на својата страница за возрасни туку и на „Инстаграм“.

ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ, ПА ГО СЛИКАШЕ МЕЃУНОЖЈЕТО: Ѕвездата на Гранд им го крена притисокот на мажите, ја покажа „златната рипка“ (ФОТО)

Атрактивната фолк пејачка и одмеодамна горда сопственичка на „Онли фанс“, Тамара Радмиловиќ постојано умее да ги измами воздишките на многу мажи кои ја следат на социјалните мрежи.

Бившата учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ во последно време споделува се поексплицитни фотографии не само на својата страница за возрасни туку и на „Инстаграм“.

Особено откако однеодамна се ујдиса со старлетата Јосипа Каримовиќ, малата Таќа, како што ја нарекуваат пејачката, покажува толку завидно ниво на голотија, што дојде во стуација да си го слика и меѓуножјето.

Или поточно, да си направи селфи одоздола, за потоа на сите да им покаже да видат како изгледа и колку убаво го личи нејзиното „рипче“.

Можеби не и е златна, ама затоа е блескаво колоритна и убава… Се разбира рипчето на фотографијата, со која Тамара најпрвин сите ги шокираше, а потоа и слатко ги насмеа.

До душа, како тргнала, денес ова и беше само штос, а вистинската слика…? „Знаете каде треба да ја побарате“ – порачува пејачката!

@malla.tacca Pravu sliku znate gde da trazite 😋 #tamaratacca #tamarataccaradmilovic #mallatacca #viralvideo #viraltiktok #viral_video #foryoupage❤️❤️ #of ♬ original sound – malla.tacca

Најнови вести од Познати

To top