Познати што мислите вие?

ФОТО: Лавина коментари по објавувањето на првата фотографија на Кејт Мидлтон – „Не е таа, двојничка е“

Принцезата не се појавува во јавноста од Божиќ, што дополнително фрла сомнеж за можните проблеми, а се појавија и многу необични теории.

ФОТО: Лавина коментари по објавувањето на првата фотографија на Кејт Мидлтон – „Не е таа, двојничка е“

Принцезата од Велс, Кејт Мидлтон за првпат се појави во јавноста по операцијата, но многумина се сомневаа дека е таа.

По загриженоста на јавноста за нејзиното здравје, палатата Кенсингтон неодамна објави дека принцезата се извинила за нејзиното отсуство, но сакала нејзините лични медицински информации да останат приватни.

Дополнително, тие најавија дека ќе обезбедат навремени ажурирања за здравствениот напредок на принцезата само кога ќе има значајно нови информации за споделување.

Принцезата не се појавува во јавноста од Божиќ, што дополнително фрла сомнеж за можните проблеми, а се појавија и многу необични теории.

Имено, откако вчера беше објавена прва папарацо фотографија по операцијата за која се тврдеше дека е од Кејт Мидлтон како е во автомобил придружувана од нејзината мајка.

На фотографијата, принцезата Кејт носеше очила за сонце, а самата фотографија беше матна. Ова фрли дополнителен сомнеж и луѓето решија да коментираат на социјалните мрежи.

„Буквално имаме подобри слики од Плутон. Како би можел да верувам дека ова е всушност Кејт Мидлтон“, „Смешно. ПР катастрофа на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон. Кој е ова навистина?“, „Само да се запази дека од лево се неодамнешните фотографии од Кејт Мидлтон како вози автомобил. Фотографијата од десната е наводно на нејзината денешна седи во автомобилот. Разликата во квалитетот на сликата не е случајна”,

Според соопштението од кралската палата, принцезата нема да се врати на должност до Велигден. Интересно е што кралот Чарлс во истиот период имаше операција на простатата, а набргу потоа беше објавено дека му е дијагностициран рак. Сепак, кралот Чарлс е виден во јавноста набргу по напуштањето на болницата.

To top