Познати

Познати

Голема радост по трагедијата во домот на славниот скијач: „Моето девојче од небото ми ги прати овие подароци“ (ЕМОТИВНО ФОТО)

Познатиот скијач Боде Милер и неговата сопруга Морган денеска објавија дека станале родители на синови близнаци. Морган објави фотографии...
Познати

Откако нејзиниот брат имаше секс сцена во познатата серија, јавноста се заинтересира и за неа: Оваа убавица е ќерката на Драган Бјелогрлиќ

Иако нејзиниот татко е познат актер во регионот, ретко кој ја знае неа, особено таа сака да се експонира во јавноста иако е ќерка на познат...
Познати

Шок за сите: Во Бања Лука пронајдена мртва популарната фолк пејачка, а од полицискиот извештај ќе ви се заледи крвта (ФОТО)

Регионот е во неверување по веста дека српската фолк пејачка Сања Малетиќ е пронајдена мртва во Бања Лука. Сепак оваа е само уште една...
Познати

Анабела седна на полиграф, солзите не можеше да ги запре: Сакав да бидам мртва, модринките ги криев со пудра (ВИДЕО)

Српската пејачка Анабела Атијас учествуваше во емисијата „Блиц полиграф“ каде одговараше на не толку пријатна прашања. Таа открива...
Познати

„Ти си крив“: За инат на поранешниот сопруг пејачката целосно се трансформираше- нејзините секси нозе ги препоти фановите (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ (41) повторно ги запали социјалните мрежи во минијатурен црн фустан и црвени чизми на себе. Пејачката...
Познати

Позираше без облека, украсена со накит: Фановите збеснаа поради овој детаљ, се сомневаат во лажна пријава за грабеж

Сестрите Кардашијан повторно се појавиле во кампањата за новата дијамантска линија на KKW парфемите. Ким, Клои и Кортни Кардашијан позирале...
Познати

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Владо Дојчиноски среде ноември скокна во Охридско езеро – Ѓоко Јовиќ пренесуваше во живо

Еден од најпознатите и најуспешни глумци на нашето поднебје, познат по мега-проектот со кој израснаа генерации, „Македонски Народни...
Познати

Џенифер го откри проблемот кој го имала во 90-тите: Фотографијата е урнебесна, а поради овој детаљ сите се смеат

Со децении, нејзината фризура ја копираат жените ширум светот, но се чини дека таа немала секогаш совршена коса. Актерката Џенифер Анистон...