Познати

Познати

Крај на 3-годишната врска: Нејзе започнала да ѝ смета неговата поранешна сопруга, а за него се зборува дека е зависник од се*с

Скот Дисик и Софија Ричи ставиле крај на нивната 3-годишна врска. Гласините за нивната разделба кружат веќе со недели, уште откако Скот...
Познати

Го знаете вториот сопруг на Дара Бубамара од кого се разведе, а еве кој и беше прв со кого се омажи во тајност (фото)

Пред неколку години, фолк пејачката Дара Бубамара стави крај на нејзиниот брак со бизнисменот Милан Кесиќ, со кого го има синот Константин,...
Познати

Кога Кристина ќе го јавне… рацете од прегратка, сами се спуштаат надолу: Мисицата за малку да и го „украде шоуто“ на фолкерката! (ФОТО)

Кога ќе се спојат две убавици на едно место, не може да не биде возбудливо. Не барем за машката популација, која ги сакала или не песните...