Сообраќај

Пронајдени се 38 резултати на тема „Сообраќај“
Занимливости

Можеше да биде трагично, но стана урнебесно: Се залетува намерно кон автомобил за да биде удрена и да бара отштета (ВИДЕО)

На Youtube се појави урнебесно видео од жена која намерно се залетува кон автомобил со цел да изнуди оштета од возачот. Видеото стана хит...