силување

Пронајдени се 54 резултати на тема „силување“
Занимливости

Малолетно девојче го киднапирале, два месеци ја силувале и жигосувале, зборовите на нејзината мајка ќе ве расплачат

Случајот со киднапирање и злоставување на девојче во Мароко ја згрози јавноста, а сега се огласи и нејзината мајка. Неименуваната 17...
Хроника

Монструми во Македонија: Жена присилувала девојче на секс за пари, повеќе лица користеле услуги “трговија со дете“- ужасни детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција денеска до надлежен суд поднесе Обвинителен акт против...
Вести

Конечно зад решетки: Турчин бирал најубави девојки и ги терал на оргии, деталите за тоа што го правел со малолетнички се ужасни (ВИДЕО)

Турскиот ТВ проповедник 62-годишниот Аднан Октар, еден од најпрочуените култови во Турција е уапсен во својата вила во Истамбул. Уапсен...
Вести

Азиланти силувале и убиле 14 годишно девојче во Германија: Еден Турчин е уапсен, а по еден Ирачанец полицијата трага

Властите во Германија денеска соопштија дека уапсиле државјанин на Турција поради силување и убиство на 14 годишно девојче кое исчезнало...