силување

Пронајдени се 36 резултати на тема „силување“
Вести

Азиланти силувале и убиле 14 годишно девојче во Германија: Еден Турчин е уапсен, а по еден Ирачанец полицијата трага

Властите во Германија денеска соопштија дека уапсиле државјанин на Турција поради силување и убиство на 14 годишно девојче кое исчезнало...
Вести

Сега конечно е ослободен и ја изнесе шокантната вистина: Невин помина на робија 18 години за силување и убиство на тинејџерка (ВИДЕО)

Томаш Коменда, погрешно осуден поради силување и убиство на 15-годишно девојче на југозападнот на Полска во 1997 година, ослободен е по...
Вести

Штитеничката од Домот за деца „25 Мај“ преживеала хорор: Двајца во притвор поради трговија со дете за сексуални услуги

Надлежниот јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција донесе наредба за спроведување...
Вести

Седумгодишно дете силувано од школски другар, мајката очајна: Мојот син повеќе не е ист, постојано плаче, а никој нема да одговара (ВИДЕО)

Исповедта на оваа мајка на осумгодишно дете за шокираше јавноста во Велика Британија, откако откри дека нејзиниот син е силуван и тоа...
Живот и стил

Го прочитала дневникот на својата 12-годишна ќерка и открила ужасни работи кои ова момче и ги правел во нивната куќа!

Мајка на 12 годишно девојче открила дека нејзината ќерка ја силувал постар тинејџер откако го прочитала нејзиниот дневник, пренесува...
Живот и стил

Таа му беше наставничка и го силуваше кога имал 12 години, а скандалот стана поголем кога излезе од затвор (ВИДЕО)

Тие беа во центар на вниманието на светот кога 34-годишната наставничка и мајка на четири деца од Сиетл и нејзиниот 12-годишен ученик ја...